BEAUTY AWARDS

Голосуйте за лучшую селективную парфюмерию

Номинанты премии L'Officiel Baltics Beauty Awards 2019 в категории «Селективная парфюмерия». Голосуйте за своих фаворитов!
Reading time 2 minutes
Givenchy
1570607803711506 givenchy linterdit 640x

L`Interdit, Givenchy

Aromāts, kuru radījuši parfimērijas meistari Dominiks Ropions, Anna Flipo un Fannija Bala, L’Interdit atklāj baltu florālu buķeti no apelsīna ziediem, jasmīna un tuberozes, kas kontrastē ar zemei līdzīgiem toņiem, kas nāk no vetīvera un pačūlijas.

Lancome
1570607824632110 lancome idole 640x

Idole, Lancome

Idôle iemieso zīmola Lancôme būtību – pamanāmu auru un spēku, taču tajā pašā laikā arī maigumu un izsmalcinātību.

Radot šo aromātu, Lancôme pieturējies pie savām tradīcijām, piešķirot jaunas vēsmas smaržu notij, kas allaž bijusi zīmolam tuva sirdij un tika izvēlēts arī kā zīmola pirmais simbols – rozei. Lai izveidotu perfektu noti, kas saskan ar šo ziedu – gan vēl nenobriedušu un maigu, gan svaigu un juteklīgu – izmantotas divas esences, kas kopā veido aromāta sirds notis. Tā ir rožu esence un rožūdens. Šo rožu kaleidoskopu maigi papildina jasmīns, bet fonā jaušamas pačūlijas notis un balto muskusu kompozīcija, kas piešķir Idôle sevišķu eleganci.

Aromāta virsnotis: Bergamote, bumbieris.

Aromāta sirds notis: Rožu ziedlapiņas, rožūdens, jasmīns.

Aromāta pamatnotis: Pačūlija, ciedrs, baltais muskuss, vaniļa.

Idôle ir absolūti sievišķīgs aromāts, ko radījušas trīs smaržu meistares no trim atšķirīgiem kontinentiem, ar trim dažādiem dzīves ceļiem, trim raksturiem, bet ar vienu kopīgu mīlestību pret smaržu. Malaizijā dzimusī un Eiropā augusī Šjamala Meisondjū (Shyamala Maisondieu), parīziete Nadeže Le Garlantezeka (Nadège Le Garlantezec) un Kolumbijā dzimusī amerikāniete Adriana Medina (Adriana Medina) savā starpā papildinājušas viena otras talantus, radot aromātu, kas piemērots katrai sievietei.

Dior
1570607849657887 miss dior 640x

Miss Dior, Dior

Легендарный аромат Miss Dior – настоящий гимн любви и дань восхищения женственности Dior. Дерзкая и элегантная, эта современная композиция создана в лучших традициях Haute Couture. Новая туалетная вода Miss Dior - пленительный цветочный вихрь. Умопомрачительный танец Грасской Розы и Майского Ландыша. Сияющая Miss Dior, которая с головой бросается в любовный омут.

Туалетная вода Miss Dior - свежая пьянящая композиция. Верхние ноты красного Апельсина придают аромату свежесть и искристость. В самом сердце аромата - ноты Майского Ландыша и Грасской Розы. Индонезийские Пачули дарят этой излучающей радость туалетной воде свой индивидуальный характер.

L’Occitane
1570607874569948 loccitane terre de luemiere 640x

Terre de Lumiere L’Occitane

Аромат разогретой на солнце лаванды и меда, обогащен горьковатыми нотами миндаля и розового перца, а мускусно-ванильный шлейф укутывает мягкостью и нежностью. Верхние ноты: бергамот, розовый перец, семена амбретты. Ноты сердца: лавандовый мед, лаванда. Базовые ноты: акация, горький миндаль, бобы тонка, белый мускус.

Похожие статьи

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ